Виклик ветеринарного лікаря додому в подільському районі

Коли варто викликати ветеринара додому?

Згадайте скільки ви отримуєте задоволення від візиту в поліклініку, ну там талончики, черги, лікар кудись вийшов на «5 хвилин»…. Але з твариною ходити до ветеринарного лікаря ще складніше, уявіть таку саму чергу але вже з переляканих і нетерплячих тварин.

Деякі намагаються влізти в суперечку з іншими пацієнтами, решта від страху намагаються втекти, гавкають і нявкають. Через все це ветеринар поспішає швидше розпустити чергу. А поспіх не сприяє уважному огляду і лікуванню.

Викликаючи ветеринарного лікаря додому, ви невілюєте  проблеми як у ветеринарній клініці, тварини спокійні та й черги немає.

Біда ще в тому що ветклініку звертаються далеко не завжди здорові тварини, часто туди приносять хворих заразними інфекційними захворюваннями. Ну а з заразними хворобами на жаль жарти погані, навіть якщо ваш вихованець щеплений це не дає гарантій. Інфекційними хворобами хворіють і вакциновані тварини, правда хвороба переноситься на багато легше. Але давайте не будемо забувати, що легше переноситься тоді коли нею заразилася здорове тварина. А якщо інфекція потрапила до хворого і ослабленого вихованця, то в цьому разі на жаль важко щось гарантувати. Вже не повторюємося про ризик для маленьких не щеплених цуценят і кошенят, ми торкнулися цього аспекту в іншій статті присвяченій виклику ветеринара додому. А ще з ветеринарної клініки тварина може принести додому небезпечну інфекцію для людей, тобто ви ризикуєте заразитися зооантропонозом.

Як не дивно дома ветеринару легше проводити ряд маніпуляцій, той же огляд або консультація у комфортній для пацієнта обстановці на багато ефективніший. Вдома зручніше так само проводити кастрацію котів або кобелів, тоді пацієнт відразу після наркозу буде у звичній для себе комфортній обстановці, а це запорука швидкого відновлення без ускладнень. Робити щеплення собакам та котам теж зручніше на дому. Адже весь процес вакцинації зводиться до елементарного уколу. І ось заради цього уколу доводиться їхати у ветеринарну клініку і назад, а чого вартує упаковка домашнього кота в переноску, і як при цьому відчуває себе кіт? Та й на подолі наприклад не так вже й багато ветеринарних клінік, і іноді доводиться їхати кудись на виноградар або оболонь.

Є і такі хвороби і травми при яких протипоказано транспортувати у ветлікарню, це складні проблеми з серцем, роди, ветеринарна допомога цуценятам і кошенятам які не мають вакцинацію.

Як викликати ветеринара додому на поділ чи виноградар?

Наша ветеринарна клініка обслуговує весь Подільський раойон в режимі виклику ветеринарного лікаря на дом за попереднім записом. Вартість і умови виїзду у різні частини подільського району трохи відрізняються.

Подільський район створений на початку 20 го століття на базі одного з найдавніших міських районів Європи – Подолу, а також щодо нових частин – Синьоозерний, Виноградар, Вітряні гори, Мостицький масив, Квітництво, Рибальський острів.

Вартість виклику ветлікаря на Поділ 150 -200 гривень. Виклик у нашій ветеринарній клиніці можна здійснити на наступні вулиці: Тульчинська, Новокостянтинівська, Вікентія Хвойки, Нахімова, Електриків, Межигірську, Костянтинівську, Юрковську, Оболонську, Почаївську, Волоськую, Ярославськую, Нижній і Верхній вал, Спаскую, Хорива, Григорія Сковороди, Іллінську, Андріївську, Борисаглебскую, Покровську, Петра Сагайдачного. А також  всі довколишні вулиці подолу.

На подолі розташовані три станції метро Поштова площа, Контрактова площа та станція метро Тараса Шевченка. Іноді якщо не потрібно везти громіздке обладнання, ветеринарні лікарі приїжджають на виклик метро. Тому коли телефонуйте у ветеринарну клініку щоб домовитися про візит ветеринара на поділ, обов’язково уточніть яка зі станцій метро знаходиться біля вас.

Виклик ветеринарного лікаря в житловий масив Вітряні гори коштуватиме 120 – 150 гривень.

Назва цієї місцевості з’явилася завдяки специфічному ландшафту. Тут поєднуються з одного боку старі двох і трьох поверхові будинки і п’яти поверхові хрущовки з новими висотками, значна частина мікрорайону зайнята приватним сектором.

Наша ветклініка обслуговує наступні вулиці: Выжгородску, Осиповського, Красицького, Кобзарьску, Сошенка, Ростовську і Пуща – Водиця. Також наші ветеринари виїжджають на виклик на Косенка, Золочівську, Муси джаміля, Світлицького, Їжакевича, Межову, Галицьку, Краснопільску, Западинську, Канівську і інші довколишні вулиці.

Виклик ветлікаря на Виноградар і Синьоозерний масив буде коштувати 120 – 150 гривень.

Цей житловий масив знаходиться на самому краю міста на північно-західному його кордоні, раніше на цьому місці був колгосп «виноградар», але потім в зв’язку з розширенням столиці виноградники замінили на житлові будинки, і в даний час вся ця територія адміністративно відноситься до подільського району, хоч насправді не має прямого відношення до подолу. Частина Виноградаря називається Синьоозерний так як знаходиться не далеко від озера Синє або як його називають місцеві – «синька» .

Лікарі з нашої ветклініки виїжджають на виклики на проспект Правди, Свободи і проспект Василя Порика, а також ветеринарна клініка обслуговує проспект Георгія Гонгадзе та всі довколишні вулиці.

Виклик ветеринарного лікаря на Мостицький масив, Квітникарство та Куренівку буде коштувати 120 – 150 гривень.

Куренівка територіально знаходиться в двох адміністративних районах Оболонському і Подільському, природно для ветлікарні різниці особливо немає куди буде їхати на виклик лікар, але в цій статті ми розглядаємо умови виїзду на дом в подільський район, тому ми згадаємо вулиці цього району : Білицьку, Сирецку, Бондарську, Копыловску, Рилеєва, Петропавлівську, верболозну а також вулицю Кириловску яка раніше називалася Фрунзе. На всі ці вулиці і на прилеглі вулички нас можна викликати додому для огляду забору аналізів, призначення лікування і виконання маніпуляцій, не забувайте що вдома ми проводимо більшість не складних маніпуляцій.

Поряд з Куренівкою знаходяться Мостицький і Квітникарство. Сюди ми теж можемо приїхати на виклик додому. Такі вулиці Наталії Ужвій, Мостицька, Новомостицька, мають багатоповерхову забудову і орієнтуватися там відносно не складно, але в районі вулиці Білицької – Гомельської, Парковій, Полковій, Рожева, Мінська, Таврійська, Жашковская, Замковецька, Бресткая переважають приватні будинки, тому коли телефонуйте у ветеринарну клініку що б викликати лікаря обов’язково уточнюйте як простіше знайти ваш будинок, де знаходиться дзвінок, і якщо собака велика і живе у дворі обов’язково необхідно забезпечити фіксацію, що б ветеринарний фахівець мав можливість оглянути хворого.