Ветеринарна хірургічна допомога в Києві, виклик ветеринарного лікаря додому

Ветеринарна хірургія

Хірургічна допомога це дуже важлива частина лікувального процесу будь якої ветеринарної клініки, хірургічні операції собак, кішок, кроликів, тхорів ... допомагають врятувати або продовжити життя, покращити якість життя, а також вирішують проблеми регулювання чисельності домашніх тварин у місті.

На жаль, у наших домашніх улюбленців досить часто зустрічаються хвороби, що вимагають хірургічного втручання: Тварини травмуються під час прогулянок, особливо небезпечно коли відбувається ДТП (собаки без повідка, з погано виробленими навичками послуху не рідко можуть вибігати на дорогу) за участю домашніх вихованців, як і у людей в цих випадках спостерігаються обширні травми з пошкодженням внутрішніх органів та скелета, в таких випадках доводиться застосовувати екстрені заходи. Також спостерігаються покуси собак в бійки з іншими собаками. Низький рівень культури суспільства призводить до забруднення навколишнього середовища сміттям, для собак особливу небезпеку представляють бите скло розкидане в місцях вигулу, порізи лап про такі осколки можуть призводити до пошкодження великих магістральних судин, а це вимагає невідкладної хірургічної допомоги. Помітно збільшення частоти випадків онко захворювань, особливо пухлин молочних залоз у домашніх кішок і собак. Також не рідко власники звертаються до нас для проведення планових операцій не пов'язаних із захворюваннями, це кастрації (стерилізації), видалення молочних зубів у дрібних порід собак ...

У клініці проводяться хірургічні операції різного ступеня складності, багато з хірургічних операцій ми проводимо на виїзді до будинку власників, особливо це актуально для не складних планових маніпуляцій. Не забувайте, що всі маніпуляції, пов'язані із застосуванням наркозу проводяться за попередньою домовленістю з лікарями клініки, та натщесерце (не менше 12 годин голодної дієти) ці правила не стосуються екстрених випадків, коли є загроза життю тварини, або необхідність негайної операції (як правило при травмах з порушенням цілісності шкіри).

Деякі нескладні хірургічні маніпуляції можна провести і при місцевому знеболюванні, але на жаль, специфіка ветеринарної медицини полягає в тому, що незавжди вдається «домовитися» з пацієнтом про те щоб він вів себе належним чином. Тому є сенс у будь-якому випадки голодної дієти перед такими маніпуляціями.

В нашій клініці проводяться практично всі «загальноприйняті» хірургічні операції домашнім тваринам. Коротко про деякі з них буде викладено в інших розділах:


кастрація самців
стерилізація самок
герніотомия (оперативні втручання при грижах)
мастектомія (видалення молочної залози при її пухлинах)
видалення нашкірних пухлин
остиосинтез (операції при переломі кінцівок)