Ветклініка в Києві, виклик ветеринарного лікаря додому

 ветеринарная клиника Киев
Вартість виклику ветеринарного лікаря додому в м. Київ починається з 500 грн. Ціна змінюється в залежності від району виклику та часу доби. Необхідна попередній запис по телефону:
360 51 34

Нам приємно Вас вітати на сайті нашої ветеринарної лікарні, наша клініка ветеринарної медецини спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань домашніх тварин різної етіології в домашніх умовах..

З кожним роком поступово збільшується кількість наших пацієнтів, ми це цінуємо, і раді, що люди обирають нашу клініку. Наш персонал докладе максимум зусиль, щоб Ви залишилися задоволені нашою ветеринарною клінікою, а ваша домашня тварина одужала та була здорова.

Політика клініки спрямована на лікування пацієнта з найбільш раціональної схеми лікування, яка надає нашим клієнтам оптимальне співвідношення ціни та якості..

Ми проти практики, колидо лікарів ставиться завдання «зрубати» максимум грошей з клієнта, а результат лікування залишається другорядним. Для нас основним пріоритетом залишається здоров'я наших пацієнтів, ми на жаль не всесильні але зробимо все що в наших силах для того, щоб наші пацієнти були здорові..

ми надаємо повний спектр лікувальних ветеринарних послуг:
Веткринарные услуги Киев
кардиологія
травматологія
стоматологія...


(правильний діагноз це половина лікування)
де ми знаходимося Прийом у ветеринарній клініці КЕТ здійснюється висококваліфікованими лікарями ветеринарної медицини. Кожна тварина яке лікується у ветлікарні курується лікарем, який має повну історії хвороби вихованця, і здатний підібрати найбільш оптимальну схему лікування, а також надасть Вам повну об'єктивну інформацію про проведені маніпуляції, стан здоров'я тварини та подальших лікувальних заходах які потрібно застосовувати. Наші співробітники, є ентузіастами ветеринарії, які регулярно проводять підвищення кваліфікації. Щодня прагнуть дізнатися щось нове активно вивчають досвід колег не тільки в Києві, але і по всій Україні, систематично беруть участь у навчальних семінарах та онлайн-спілкуванні з колегами за кордоном. Впроваджують в практику сучасні довели свою ефективність, методи і схеми лікування домашніх тварин. Використовуємо нові ветеринарні препарати лише після того, як вони довели свою ефективність і безпекою. Завоювати Вашу довіру наші ветеринарні лікарі намагаються професіоналізмом, високоякісним рівнем обслуговування, безмежною любов'ю до братів наших менших і прямо пропорційним співвідношенням ціни та якості. У нашій ветеринарній клініці готові приділити уваги Вашому домашньому улюбленцю стільки, скільки знадобиться для того, щоб поставити правильний діагноз, призначити адекватне лікування, дати Вам максимум інформації про стан Вашого тваринного і всіх лікувальних процедурах призначених йому. Здоров'я та благополуччя наших пацієнтів неймовірно важливо для нашої клініки, і ми зробимо все що Вам треба було приходити у ветеринарну клініку тільки на щеплення.